Devam Eden Projelerimiz
Belediyemizin devam eden projeleri
 SONDAJ ÇALIŞMALARI
Ülkemizde son zamandalar yaşanılan kuraklık nedeni ile boy gösteren su problemlerinin ilçemizi olumsuz etkilememesi için Belediye Başkanımız Sayın Çakmak PAÇACI’nın talimatları ile İlçemizde Sondaj çalışmaları başlamıştır.
 Kocaçay Deresi İstinat Duvar Çalışmaları;
İlçemize kazandırılan ve ilçemizin çehresinin değişmesinde büyük önem taşıyan ve ilçe vatandaşlarımızın yürüyüş ve spor alanı olarak kullanımına sunulan Kocaçay Deresi ve Rekreasyon alanında Belediyemizce görünümün ve kullanım güzelleşmesi amacıyla kenarlara taş duvar işlemi yapılmaktadır.
 Çocuk Oyun Alanlarımız
Belediye Başkanımız Sayın Çakmak PAÇACI’nın talimatları ile Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğünce geleceğimizin teminatı gençlerimize oyun alanları tasarlanarak ilçe merkezinde ki mahallelerimizin belirli alanlarına çocuk oyun alanları kurulmuştur. İlçe merkezinde büyük eksiklik olan çocuk oyun alanları kısmen bitirilmiş olup zamanla ihtiyaç duyulan bölgelerimizde yapılanacaktır.
 Doğan KOÇ Caddesi Andezit Kaldırım Çalışması
Geçmiş dönemlerde İlçemize Belediye Başkanlığı yapmış Merhum Doğan KOÇ Başkanı’mızın adına yakışır görünüme sahip olması münasebetiyle Belediye Başkanımız Sayın Çakmak PAÇACI’nın talimatları ile toplamda 3000m2 andezit taş ve 1000metre andezit bordür taşı yapım işi bitirilmiş olup ilerleyen zamanlarda dekoratif sokak lambaları ile Merhum Başkanımızın adını en iyi şekilde ilçemizde anmaktan mutlu olacağız.
 İtfaiye Binası
Belediyemizde eksikliği elzem olarak görünen ve son zamanlarda ülkemizde yaşanan yangınlarla önemi bir kez daha fark edilen ve diğer afetlere erken ve hızlı müdahale edebilmek için önem arz eden Belediyemiz öz sermayesinden yapımına başlanılan İtfaiye Garaj Projemiz devam etmekte olup bu sene içerisinde faaliyete geçecektir.