İtfaiye Birimi Hizmet Binası ve Garajı Temel Atma Programı

Tarih: 1 Temmuz 2021 - Saat: 12.00
Yer: İtfaiye Hizmet Binası Ve Garajı

Erzincan Vali Vekili Sayın İhsan AYRANCI, Erzincan Milletvekilimiz Sayın Süleyman KARAMAN, İlçe Kaymakamımız Sayın Eyüp KAYKAÇ, Ak Parti Erzincan İL Başkanımız Sayın Mehmet Cavit ŞİRECİ, İliç Belediye Başkanımız Sayın Mustafa GÜRBÜZ, Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın İlhan MIZRAK, MHP İlçe Başkanı,Yeniden Refah İlçe Başkanı,CHP İlçe Başkanı, Ak Parti İl Genel Meclis Üyemiz Sayın Burhan DUMANLI, Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanımız Sayın Ömer KAYSER, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyelerimiz, kurum amirleri, muhtarlarımız ve vatandaşlarımızın katılımları ile ‘İtfaiye Hizmet Binası Ve Garajı’ temel atma töreni gerçekleştirildi.
Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğünce ihale edilen NSA ELK.İNŞ.SAN ve TİC.LTD.ŞTİ ukdesinde kalan maliyeti 1.058.00 TL tutarındaki ‘İtfaiye Hizmet Binası Ve Garajı’ yapım işi belediyemiz öz kaynakları kullanılarak yapılarak halkımızın İtfaiye Hizmetlerini daha verimli ve daha hızlı alabilmesi hedeflenen projede, ilçemizin gün geçtikçe büyümesinden dolayı, itfaiye araçlarının su almalarında kolaylık sağlanması ve ağır geçen kış şartlarından araçlarımızda ki suların olumsuz etkilenmemesi münasebetiyle ilçemiz için elzem olan proje hayata geçirilmiştir.
Temel atma töreninde konuşan Erzincan Milletvekilimiz Sayın Süleyman KARAMAN’ İlçemizin çehresi Ak Parti iktidarında gözle görülür bir şekilde değişiyor. İlçe için gecesini gündüzüne katan, ilçenin gelişmesi için canla başla çalışılıp, yapılan her işi an ve an takip eden Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum.’Dedi.
Programda protokolü ve halkı selamlayan Belediye Başkanımız Sayın Çakmak PAÇACI konuşmasında;
’24. Ayımız da 24 ayar projelere imza atıyoruz, vaatlerimiz arasında yer almayan ancak ilçemiz için önem arz ettiğini gözlemlediğimiz bir projemizi daha hayata geçirmek için ilk adımı sizlerle birlikte atmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum.
Geldiğimiz günden beri yaptığımız işler ortadadır, gecemizi gündüzümüze katmaktayız. Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz şiarı ile Bu güne kadar hiç düşünülmemiş el değmemiş işleri yapmaktayız diyerek projenin ilçemize hayırlı olmasını dileyip devlet büyüklerimize, protokole ve halkımıza teşekkür ederek konuşmasına son verdi.